PROČ SPHYNX OD NÁS?

Jsme registrovaná chovatelská stanice, která podléhá pevným řádům a pravidlům chovu, což je velmi důležitým aspektem ve výběru čtyřnohého člena Vaší rodiny. Všechna naše zvířátka disponují rodokmenem, včetně odchovaných koťátek. Což je v dnešní době rozmohlých množíren a týrání zvířat vysokou zárukou kvality zdraví, původu, i jednání ze strany chovatele.

 

V naší chovné stanici najdete rodiče importované z Ruska, Portugalska, a dalších Evropských zemí, s  rozmanitými povahami a charakterem 🙂  Každý z našich miláčků je pro nás obrovský unikát a právoplatný člen rodiny. Zakládáme si na svědomité péči o zdraví, hygienu a socializaci našich miláčků.  Všechna naše zvířátka soužijí se psem a malými dětmi, jsou zvyklí na hluk, chod běžné, živé domácnosti a s maximálním kontaktem, což je obrovskou výhodou.

 

Naše koťátka prodáváme pouze zodpovědným zájemcům, kteří dokáží nabídnout maximální péči a kontakt, jaké toto úžasné plemeno vyžaduje. Se všemi novými rodinami zůstáváme v kontaktu a jsme vždy nápomocni.

Zakládáme si na lidském a příjemném přístupu, a spokojenosti našich miminek i Vás 🙂

Naše koťátka odcházejí do nových domovů s plnohodnotným servisem (odkaz zde)